תריסי אור

 
 
 


 
 
 
 
במקרה של תריס גלילה רגיל שפועל באופן חשמלי ויוצר מצב של הנעה מעלה ומטה של השלבים, לא נוצרים רווחים בין השלבים הללו ככה שישנם שני מצבים אפשריים – של הצללה או של הארה מוחלטת. אין אפשרויות ביניים למצבים בהם רוצים יצירת אור מעומעם או חדירת אור קלה אל תוך החלל המבוקש. תריסי אור הם תריסי אלומיניום אשר פותחו מהמוצר תריסי גלילה ולהם יתרונות רבים נוספים.

 
לפרטים אודות תריסי אור שלנו צלצלו 072-3250198
 
 
  • אפשרות להתקנת מנגנון חשמלי והפעלה נוחה

  • התאמה לפתחים רחבים או צרים

  • שימוש בפרופיל אלומיניום דק ויוקרתי

  • עמידות מוחלטת

  • שיפור רמת האבטחה ושימוש בתריסים במקום בסורגים
 
 
 
תריסי אור
 
 
 
 
תריס שלב אור למעשה נותן לנו פיתוח ומענה הרבה יותר מתקדם עבור התריסים שיש לנו בבית. כולנו זוכרים מילדותנו את התריסים הרגילים שהיו בביתנו – אותם תריסים שצריך או למשוך באמצעות החבל בצדו של התריס, או אותם התריסים שצריך לסגור ולפתוח על ידי ידיות קטנות באמצע, שלרוב עלולות ליצור מצב של תקיעה של החלון ושל התריס. כמה קשה היה לנקות את אותם התריסים - זה בוודאי כולם זוכרים, צריך היה לפרק את כל השלבים, את כל הרשתות, החלונות, על מנת להגיע לכל המקומות הנדרשים לניקוי. תריס שלב אור מנוקה באופן קל, והמרווחים בעצם מאפשרים לנו אפשרות הגעה נוחה בהרבה עבור הניקיון שלהם.

 
 

ממה עשויים תריסי אור תריס שלב אור

 
 
 


 
 
 
 
תריסי אור הם בעצם תריסי אלומיניום לכל דבר אשר קיבלו את הפיתוח והתוספת לאפשר שליטה בכמות האור הנכנסת אל תוך החלל. כיום אלומיניום הוא המוצר מס' 1 המבוקש ביותר לייצור חלונות, מסגרות, תריסים, מסגרות לרשתות, ועוד. אלומיניום הינו חומר אמין ועמיד אשר יכול לעמוד במפגעי הטבע והעונות שלא כמו מסגרות לחלונות ותריסים בעבר שהיו עשויים מחומרים כמו עץ, (שהיה מתפוצץ ומתנפח) פלסטיק (שהיה נשבר בקלילות רבה ויוצר סדקים בתריסים או שלבים שלמים שחסרים) או ברזל/מתכת (שכמובן יצרו חלודה).

 
 

תריסי אור של שחר אלומיניום

 
 
 


 
 
 
 
אין ספק כי מנינו את יתרונותיהם הרבים של תריסי אור. במידה וגם אתם רוצים לרכוש תריסי שלב אור איכותיים וטובים, שחר אלומיניום הינה חברה מובילה בשוק הייצור מוצרי אלומיניום, ותוכלו להתרשם מהמגוון הרחב של המוצרים לצד שירות אמין ובטוח, בשילוב עם מחיר משתלם ומוצר איכותי
 
לפתרונות המושלמים עבורכם, צרו קשר עוד היום עם חברת שחר אלומיניום בטלפון מספר 072-3250198, ותזכו לשירות מהיר ואיכותי, ללא פשרות.

 
 


 
 
גם אתם לקוחות מרוצים של שחר אלומיניום? השאירו חוות דעת באתר