תריסים חשמליים

 
 
 


 
 
 
 
חברת שחר אלומיניום מזמינה אתכם לתאם פגישת ייעוץ לא מחייבת ולקבל הצעת מחיר על התקנת תריסים חשמליים, תריסים אלו יכולים לשפר את איכות החיים שלכם בצורה משמעותית. אנו בוחרים מנגנון חשמלי לפי סוג התריס, דרישות הלקוח ואופי החלל.

 
אצלנו תמצאו מגוון תריסים חשמליים במחירים אטרקטיביים. מטרתנו היא לעזור לכם למצות את הפוטנציאל של המנגנון החשמלי וליהנות משימוש נוח בתריסים.

 
חייגו 02-6733371 או השאירו פרטים באתר ונעמוד לרשותכם בהקדם.
 
 

קלות תפעול ושליטה אידיאלית

 
 
 


 
 
 
 
המאפיין הבולט ביותר של תריס חשמלי מבית חברת שחר אלומיניום הוא קלות תפעול. עם התריסים שלנו תוכלו לשלוט בפתיחה ובסגירה מרחוק ובלחיצת כפתור. התריסים מתאימים לבתים פרטיים, משרדים, חברות, ארגונים וגם בתי מלון. בין לקוחות החברה תמצאו מגוון רחב של קהל יעד:

 
 
  • משפחות עם ילדים

  • מעצבי פנים

  • קבלנים

  • אדריכלים
 
 
 
תריס שלב אור
 
 
 
 


 
 

השימושים השונים של תריסים חשמליים

 
 
 


 
 
 
 
תריסים חשמליים יכולים להיות בכל מקום שבו יש חלון רגיל, עם זאת, אנשים רבים בוחרים תריס חשמלי בעיקר לחלונות גדולים מאוד המכסים שטח רב של הקיר, כמו גם עבור דלתות הזזה גדולות שלרוב משמשות ליציאה מסלון הבית אל חצר הבית. באמצעות כך אנחנו יכולים לעשות חציצה מוחלטת וכיסוי של שטח גדול, מבלי לדאוג לריבוי של 'כנפי' תריסים רגילים שעבור סגירתם אנחנו נאלצים לפתוח את החלונות והרשתות ולסגור באמצעות ידיות, או גרוע מכך אם התריסים ממש ישנים – נאלצים למשוך בחבלים על מנת לסגור ולפתוח אותם. התריסים משמשים כמו סוג של וילון גדול שיורד ועולה על פי הצורך, ויוצר מראה נקי ואסתטי, מודרני ועכשווי.

 
 

בודקים את הצורך לפני הרכישה

 
 
 


 
 
 
 
כאשר אנחנו רוצים לרכוש תריסים לבית שלנו – אנחנו צריכים לראות היטב את כמות החלל שיש לנו בבית, את כמות החלונות הקיימים או את כמות החלונות הרצויים (במידה וזה לא בית קיים אלא בית שאנחנו כעת בונים או משפצים אותו) ולדאוג לרכישת תריסים בהתאם לאותה הכמות. חשוב למצוא חברה איכותית וטובה לרכוש ממנה תריסים חשמליים , חברה אשר נותנת לנו:
 
שירות אמין
  • מוצר איכותי
  • מחיר משתלם
  • ממשיכה לשרת אותנו גם אחרי מועד הרכישה
 
נציגי החברה מתמחים בהתאמת פתרונות וחלונות לצרכי הלקוח וגודל החלל. תוכלו להתייעץ איתנו בכל מקרה של התלבטות ולשאוב השראה מקטלוג מגוון של חלונות. ערבו אותנו בשלב מוקדם של עיצוב הבית, המשרד או העסק ובואו ליהנות מאיכות ללא פשרות.

 
 

חברת שחר אלומיניום – הפתרון שלי

 
 
 


 
 
 
 
חברת שחר אלומיניום מיישמת ניסיון של עשרות שנים בהתקנה וייצור תריסים חשמליים. תנו לנו להתאים את מוצרי האלומיניום לתכניות האדריכליות שלכם. ערבו אותנו בשלב מוקדם ותוכלו להפיק את המקסימום מכל תריס חשמלי.
 
 
לפתרונות המושלמים עבורכם, צרו קשר עוד היום עם חברת שחר אלומיניום בטלפון מספר 072-3250198, ותזכו לשירות מהיר ואיכותי, ללא פשרות.

 


 
 
גם אתם לקוחות מרוצים של שחר אלומיניום? השאירו חוות דעת באתר