תריסים

 
 
 


 
 
 
 
בחברת שחר אלומיניום גאים להציע לכם את הדור הבא של החלונות. צרו קשר עם נציגינו עוד היום והבטיחו לעצמכם את היתרונות הבאים:

 
לפרטים אודות תריסי אלומיניום שלנו צלצלו 072-3250198
 
 
 
א. הצללה – אלומיניום הוא חומר גלם אופטימאלי עבור ייצור תריסים ופתרונות הצללה. העמידות, החוזק והגמישות של אלומיניום משדרגים את התריס ומקנים לחלל אופי מיוחד. תריסים המיוצרים מאלומיניום נסגרים בדיוק מושלם וניתן להחשיך באמצעותם את החדר לכל אורך שעות היום. התריסים מתאימים להצללה של קומות קרקע שלמות, דירות או בתים.
 
ב. בטיחות – עדיף להשתמש באלומיניום כדי לייצר תריסים וכך לשפר את רמת הבטיחות והאבטחה. התריסים חוסכים בהוצאות על אמצעי אבטחה אחרים, אך הפונקציונאליות שלהם לא באה על חשבון אסתטיקה מרהיבה. העיצוב של התריסים מתאים לסגנון המודרני והוא מאפשר שילוב עם אמצעי נעילה ואבטחה נוספים.
 
ג. מנגנון חשמלי – כדאי לשקול התקנה של מנגנוני גלילה חשמליים עבור תריסים המיוצרים מאלומיניום. מנגנון חשמלי משפר את איכות החיים, מקל על פתיחה וסגירה של התריס ומתאים לקהל יעד מגוון לרבות קשישים, ילדים ובעלי מוגבלויות. ההתקנה באה על חשבון שימוש באביזרי פרזול סטנדרטיים ובנאליים.
 
 
 
 
 
 
 

ייעוץ לפני התקנת תריסים מאלומיניום

 
 
 


 
 
 
 
לקוחות חברת שחר אלומיניום נהנים מייעוץ מלא ללא התחייבות. מטרת הייעוץ היא להבטיח לכל לקוח התאמה אידיאלית של התריסים למבנה הבית, אופי החלל והצרכים האישיים. הייעוץ ניתן על ידי מומחים והוא מאפשר התקנה מהירה ויעילה של התריסים. האפשרויות הגלומות בעיצוב תריסי אלומיניום הן כמעט בלתי מוגבלות. אפשר להשתמש בהם כדי להשרות אווירה מיוחדת על החדר, לוסת את אור השמש בימי הקיץ וגם להבטיח פרטיות ואינטימיות. התריסים משמשים בין היתר בתור שכבת בידוד תרמי ואקוסטי. הם מהווים השקעה משתלמת לטווח קצר וארוך וכדאי להתקין אותם גם בעסקים, בתי מלון, משרדים, חברות וארגונים. אנו מזמינים כל אחד ואחת מכם להתייעץ עם המומחים של החברה ולשמוע על דגמים חדשים של התריסים המובילים בעולם.

 
 

ניקיון של תריסים מאלומיניום

 
 
 


 
 
 
 
אי אפשר לדבר על התכונות של אלומיניום בתור חומר גלם אידיאלי לייצור תריסים מבלי להזכיר את נושא הניקיון. רבים בוחרים בתריסים מן הסוג הזה בשל הניקיון הפשוט והנוח. כל מה שצריך לעשות על מנת לנקות את התריסים הוא לנגב את האבק עם מטלית לחה. יש גם חומרי ניקיון ייעודיים המבריקים את האלומיניום ומחזירים לתריס ברק ורעננות. אלומיניום הוא סוג של מתכת שאינה מתחמצנת. אין צורך לחשוש מפני שיתוך או חלודה של התריסים ואפשר להתקין אותם גם בחדרים עם חשיפה ישירה לשמש, ללחות ולרטיבות.

 
אצלנו תמצאו תריסים במשקל נמוך אך עם עמידות מובטחת!

 
 
צרו קשר עם אחד הנציגים שלנו ובואו לקבל עוד היום הצעת מחיר מפתיעה. שלבו תריסי אלומיניום בבית, בעסק או במשרד ולא תצטרכו להמשיך להתפשר.
 


 
 
גם אתם לקוחות מרוצים של שחר אלומיניום? השאירו חוות דעת באתר