תיקון תריסים חשמליים

 
 
 


 
 
 
 
לקוחות רבים סובלים מבעיות ותקלות חוזרות בתריסים חשמליים, המחייבות הזעקת איש מקצוע מיומן על מנת לתקן את הבעיה שנוצרה בתריס החשמלי. חשוב לזכור שתורת תיקון התריסים החשמליים אינה נעשית על רגל אחת ובמרבית הפעמים חשוב להבין מהו הגורם לתקלה ולתקן אותה באופן נקודתי על מנת שלא תחזור על עצמה. התקלות מתרחשות מסיבות שונות, כגון, בלאי טבעי של המנוע, עייפות החומר של השלבים, חיווט פגום, שלבים מחומר ירוד, התקנה לקויה של התריסים וכל החלקים שלהם ועוד.

מאד מומלץ לשמור על אורך חייו של התריס החשמלי באופן שימוש נכון. יש לשמור על הורדה והעלאה תקינה של התריס החשמלי, ללא כל הפרעה לתנועה בפתיחה ובסגירה. יש לסלק כל גורמים חיצוניים העלולים להוות כמכשול כמו עלים יבשים, לכלוך ואבק המצטברים במסילות, אדניות המוצבות בזוויות המפריעות לתנועה ואף קנים של ציפורים או צרעות. חשוב מאד לזכור שלא כל תקלה ניתן לתקן לבד ויש להזעיק אדם המתמחה בתחום תיקון תריסים חשמליים.

 
 
 

התקלות המחייבות הזמנת תיקון תריסים חשמליים מקצועי:

 
 
 


 
 
 
 
 
  • - הרכבה שגויה של התריס החשמלי. שימוש בברגים רגילים ולא יעודיים להידוק המנוע אל הואל, מביא לנזק רב במנוע בעת השימוש בתריס החשמלי.
  • - שימוש בשלבים מחומרים לא יעודיים להרכבת תריסים חשמליים. יש כאלו הבוחרים להשתמש בשלבים העשויים מפח או פלסטיק, שנשברים בקלות וחשוב מאד לבחור שלבים נכונים כדי למנוע בעיות ותקלות.
  • - תריס חשמלי הגורם לקצר חשמלי. יש לבדוק מדוע התריס מקצר, לעיתים קרובות הבעיה נעוצה בכך שהמסילה נוגעת בחוט חשמלי המתחבר אל המנוע ושוחקת אותו.
  • - מנוע חשמלי לא פועל או לא מבצע פעולת גלילה. בעיה זו יכולה להתרחש מסיבות שונות הנעוצות במנוע עצמו, יש לבדוק אם למנוע יש כוח מותאם לתפעול התריסים, מהי ארץ תוצרת המנוע, האם יש בעיית חיווט ועוד, כל אלה מחייבים בדיקה מדוקדקת של המנוע וסיבת התקלה.
  • - תריס חשמלי תקוע ואינו מגיב להפעלה. רצוי שלא לשחק עם התריס שנתקע ואף להזמין איש מקצוע מנוסה, התעסקות עם התריס והושטת היד מתחתיו מאד מסוכנת ויכולה לגרום לנפילה לא צפויה של התריס על היד ופגיעה חמורה.
  • - התנתקות השלבים. תקלה המתרחשת בעקבות חלקים לא איכותיים או עייפות החומר, יש צורך לעיתים קרובות להרכיב שלבים חדשים ובאופן נכון על מנת למנוע התנתקות חוזרת בעתיד.
  • - התעקמות המסילות. תופעה המתרחשת ממספר סיבות שונות כמו מכה למסילות עצמן, מסילות לא מטופלות, הפרעות חיצוניות שגורמות לתריס לרדת באופן לא נכון המזיק למסילות, ועוד. מסילות מעוקמות ללא תיקון יכולות לגרום לנזקים נוספים לתריס עצמו ולחלקים הנעים.

זקוקים למומחים בתחום תיקון תריסים חשמליים? צרו קשר עם חברתנו, שחר אלומיניום במספר הטלפון 072-3250198 ונשמח לסייע לכם ולשלוח איש מקצוע בהקדם האפשרי.

 
גם אתם לקוחות מרוצים של שחר אלומיניום? השאירו חוות דעת באתר