תיקון דלתות פנים

 
 
 


 
 
 
 
היום אפשר למצוא בשוק את כל סוגי הדלתות עם מגוון עשיר של חומרים ועיצובים. בשונה מדלתות כניסה לבית ולדירה המגיעות כדלתות פלדה, ניתן עבור דלתות פנים למצוא דלתות העשויות מעץ מלא, דלתות סיבית דחוסה, דלתות אם. די. אף, דלתות פלדה, דלתות אלומיניום ועוד. בנוסף לדלתות ישנו מגוון עשיר של משקופים וטכניקות עבודה שונות בהתקנתם. ניתן למצוא דלתות עם משקופים מסוגים שונים כמו משקוף ללא משקוף, משקוף מעוגל, משקוף מדורג ועוד.

החומרים שמהם יהיו מורכבות דלתות הפנים, הם הקובעים את טיב ואיכות הדלת. רבים שמעצבים את ביתם מחדש, משפצים או בונים בית חדש, בוחרים לזנוח את דלתות העץ המסורתיות לכל סוגיהן, בגלל בעיות רבות כמו הצורך המרובה בתחזוקה שלהן, בלאי גבוה של החומרים במגע עם מים ולחות, חוסר עמידות לטמפ' שונות ועוד. רבים היום בוחרים בדלתות איכותיות מהחומרים הכי חדשים בתחום, כמו דלתות אלומיניום, שיש להן יתרונות מרובים משלהן. דלתות האלומיניום הפכו להיות בחירה פופולארית בשל העמידות שלהן, קלות חומר האלומיניום וקלות ההתקנה בפרק זמן קצר. הדלתות אסתטיות, מגיעות בעיצובים מעודכנים ואינן דורשות הכנות מראש. הן נשמרות יותר טוב לתקופות ממושכות ואינן מחלידות או מקבלות סימני בלאי.

 
לעיתים קרובות יש דלתות פנים שזקוקות לתיקון, בנושא זה עדיף לפנות לאנשי מקצוע-
 
 

המומחים בתחום תיקון דלתות פנים מסוג אלומיניום ועוד

 
להלן מספר תקלות אפשריות:
 
  • - התקנה לא נכונה של דלתות פנים בבית. התקנה לא נכונה עלולה להתרחש ממגוון סיבות, בין אם זה אי התאמה במידות הדלת למידות הקיר, התקנה לא נכונה על הקיר עצמו ועוד.
  • - מנעול לקוי או פגום בדלת אלומיניום. מנעול הנתקע, מצריך הזמנת תיקון מקצועי של בעל מקצוע המתמחה בתחום, שיידע לפרוץ את המנעול בלי לגרום נזק ושריטות לדלת האלומיניום.
  • - הצטברות של חלודה בצירים. בעיה המתרחשת אם הצירים אינם עשויים חומר שדוחה או מונע היווצרות חלודה על הצירים. החלודה פוגמת בתנועה של הדלת.
  • - איטום לקוי של משקופים. משקופים יכולים לצבור בחללים שבינם לבין הקיר לחות שגורמת לעובש. בגלל שהאלומיניום אינו סופג לחות, היא מצטברת בבטון או בצבע הקיים מתחת למשקוף וכך נוצרים כתמי עובש סביב המסגרת.
  • - התקנת סף לא מתאים לדלתות אלומיניום. יש המוסיפים סף שאינו מתאים לדלתות פנים מאלומיניום, הדבר גורם להצטברות לחות או נוזלים כתוצאה משטיפה מרובה, ומעודד התפתחות עובש וריח רע בסף. יש להתקין סף המתאים באופן מקצועי לדלתות פנים מאלומיניום.
  • - פגיעה בצבע או בציפוי, דלתות רבות מקבלות באופן טבעי נזקים בצבע מתוך שימוש לא זהיר בדלת, במקרה זה יש להזמין מומחה בתחום תיקון דלתות פנים מאלומיניום שיבצע פעולת ליטוש או שיוף ויתקן את הצבע מבלי לגרום פגיעה לדלת עצמה.

מחפשים אנשי מקצוע בתחום תיקון דלתות פנים? צרו קשר עוד היום עם שחר אלומניום בטלפון 072-3250198.
 
גם אתם לקוחות מרוצים של שחר אלומיניום? השאירו חוות דעת באתר