תחומי התמחות

 
 
 


 
 
 
 
חברת שחר אלומיניום מייצרת מוצרי אלומיניום איכותיים, המותאמים באופן ספציפי ללקוח. כל המוצרים הינם איכותיים, מגנים על הבית היטב מפני פגעי מזג האוויר ועמידים לשנים רבות.
 
החברה מייצרת ומתקינה חלונות אלומיניום וחלונות בלגיים מפרופילי 4300 ו- 7300. החלון הבלגי אהוב במיוחד על האדריכלים ומעצבי הפנים, כאשר יתרונו האסתטי נעוץ בעובי הדק שלו. במקור, חלונות אלו נעשו מברזל מגולוון, אך כיום, פרופיל אלומיניום דק החליף את הברזל מכיוון שאינו מחליד ונשמר לאורך זמן רב יותר. ישנו מגוון רחב ביותר של עיצובים לחלון הבלגי, והמקצוענים של שחר אלומיניום עוזרים לכם לבחור את העיצוב המושלם לחלון שלכם.
 
דלתות האלומיניום מיוצרות מפרופיל בלגי, והן מתאפיינות בעמידות גבוהה, בחוזק לאורך שנים וביכולת להתאים למגוון רחב של עיצובים, סגנונות וצבעים. דלתות לבית מהוות מוצר חשוב ביותר, ובחברת שחר אלומיניום מלווים אתכם במקצועיות ובאמינות עד לבחירה של המוצר הנכון ביותר עבורכם.
 
בחברתנו מייצרים ומרכיבים תריסים מכל הסוגים, לרבות תריס חשמלי חיצוני שלב אור, תריס גלילה חשמלי ועוד. בנוסף, ניתן גם להזמין רשתות להגנה נגד זבובים ויתושים לדלתות ולחלונות.
 

מוצרים נוספים

 
  • ויטרינות מעוצבות
  • סגירת מרפסות
  • חיפויים לצינורות חיצוניים בבניין
  • בניית קירות זכוכית
 
אנו מזמינים אתכם ליהנות מניסיון של מעל 35 שנה ומאחריות מלאה על כל עבודה.
 
 
חלונות בלגיים
 
 
 
דלת בלגי
 
 
 
תריסים
 
 
 
 


 
גם אתם לקוחות מרוצים של שחר אלומיניום? השאירו חוות דעת באתר