רשתות נגד יתושים

 
 
 


 
 
 
 
סובלים מנוכחות מוגזמת של יתושים? רוצים לשמור על הבית מפני חדירת מעופפים אבל לא מוכנים לוותר על איכות החיים? הכירו את הפתרונות של חברת שחר אלומיניום!

 
אצלנו תמצאו מגוון רשתות נגד יתושים עם יתרונות ייחודיים:
 
 
  • תהליך ייצור מוקפד ומדויק
  • עמידה בתווי תקן מקומיים ובינלאומיים
  • התאמת וילונות ורשתות לצרכי הלקוח
 
 
 
  • בחירה בין מגוון רחב של דגמים
  • הגנה מפני פלישת חרקים, יתושים, זבובים ועוד
  • מתיחה אידיאלית של הרשת על מסגרת אלומיניום קשיחה
 
 
 
 
לפתרונות המושלמים עבורכם, צרו קשר עוד היום עם חברת שחר אלומיניום בטלפון מספר 072-3250198, ותזכו לשירות מהיר ואיכותי, ללא פשרות.
 
 

למה לרכוש רשתות נגד יתושים דרך החברה שלנו?

 
 
 


 
 
 
 
 
הרשתות שלנו מותקנות לאחר תיאום מוקדם מול הלקוח. אנו עוסקים בתחום כבר מעל 35 שנה ולרשותנו ארגז כלים משוכלל. בשלב הראשון אנו מייעצים ללקוח ומפרטים על אפשרויות ההגנה השונות מפני יתושים. במקביל, אנו מביאים בחשבון צרכים ספציפיים כגון אוורור החלל או החדרת תאורה טבעית. מטרתנו היא למצוא את הרשתות הדקות והאיכותיות ביותר בהתאם לתנאי הסביבה וגודל החלון או המפתח.

 
 
 
רשתות לחלונות
 
 
 
 
בשלב השני אנו מסבירים על רשתות הניתנות להזזה על מסילה. התפעול של הרשתות המיוצרות על ידי חברת שחר אלומיניום הוא נוח ופשוט. תוכלו להתקין רשת נגד יתושים בחדר הילדים, המטבח, הסלון, השירותים והמקלחת. אנו נציע לכם רשת נגד יתושים לחלונות גבוהים או נמוכים ונעזור לשמור על רמת החיים הנדרשת.

 
 

דגמים מובילים של רשתות

 
 
 


 
 
 
 
א. כנף הזזה לחלון – בדגם הזה הדגש הוא על סגירה ופתיחה לרוחב ובצורת הזזה. דגמים אלו מתאימים בעיקר לחדרי שינה, אך אפשר לשלב אותם גם במשרדים או חדרי מלון.

ב. דלת הזזה למרפסת – בעלי בתים פרטיים מתמודדים על בסיס קבוע עם חדירה של יתושים ומזיקים. הם מהווים מטרד משמעותי ולעיתים אף מביאים איתם מחלות. הפתרון היעיל הוא התקנה של דלת הזזה למרפסת. דלת זו מאפשרת יציאה וכניסה ללא הפעלת מאמץ אך היא במקביל גם משפרת את רמת הבידוד וההגנה מפני יתושים.

ג. כנף קבועה לחדרי שירותים – יש מקומות בבית בהם עדיף להתקין רשת קבועה. הדוגמא הטובה ביותר למקום מן הסוג הזה הוא תאי השירותים או המקלחת. אין סיבה לפתוח רשתות הגנה נגד יתושים בשירותים ולכן כנף קבועה היא הפתרון המומלץ על ידינו.
 
כדאי להתקין רשתות נגד יתושים תוך מחשבה לטווח ארוך. רכשו מוצר איכותי ולא תצטרכו לשאת בהוצאות מיותרות ובלתי צפויות. השקיעו בהשוואה בין דגמים ומוצרים וערבו את נציגינו בכל מקרה של התלבטות.

 
הצטרפו למשפחת הלקוחות המרוצים של שחר אלומיניום והפסיקו לבזבז אנרגיות על התמודדות בלתי יעילה עם יתושים:
חייגו 02-6733371 או השאירו פרטים באתר כדי לתאם פגישה.

 


 
גם אתם לקוחות מרוצים של שחר אלומיניום? השאירו חוות דעת באתר