רשתות לחלונות

 
 
 


 
 
 
 
רשתות לחלונות הינן אחד המוצרים החשובים ביותר כיום בכל בית. בין אם מדובר בבית שנמצא בבניין קומות גבוה, ועל אחת כמה וכמה אם מדובר על בית קרקע פרטי, רשתות הינן מוצר חובה! המטרה של רשתות היא בעצם לאפשר מהלך דו כיווני – בו בעצם נמנעת הכניסה של מזיקים וחרקים אל תוך הבית – ומנגד – עדיין ישנה כניסה של אוויר אל תוך הבית ואין צורך לסגור את החלונות לחלוטין על מנת שנמנע כניסה של חרקים ומזיקים.

 
לפרטים אודות רשתות לחלונות שלנו צלצלו 072-3250198
 
המומחים של חברת שחר אלומיניום מזמינים אתכם לתיאום פגישת ייעוץ בנושא רשתות לחלונות. התרשמו מקטלוג המוצרים שלנו ותראו מקרוב את כל היתרונות של הזמנת עבודה מול החברה המובילה בישראל:

 
 
 
 • אפשרות להתקנת מנגנון חשמלי והפעלה נוחה
 • התאמה לפתחים רחבים או צרים
 • שימוש בפרופיל אלומיניום דק ויוקרתי
 
 
 
 • עמידות מוחלטת
 • שיפור רמת האבטחה ושימוש בתריסים במקום בסורגים
 
 
 
 
מומלץ לבחור בשירות של חברתנו כי אנו שמים דגש על הפרטים הקטנים. בשלב הראשון נתאם מולכם פגישת היכרות לא מחייבת ונבין את סדר העדיפויות. בשלב השני נקבע את התקציב, נספק לכם פתרונות אלומיניום רלוונטיים ונצביע על יתרונות וחסרונות של כל חלון.

 
 
 
רשתות לחלונות
 
 
 
 
 

במה רשתות לחלונות מסייעות לאיכות חיינו

 
 
 


 
 
 
 
המטרה העיקרית של רשתות בעיקר מושגת במקרים של בתים פרטיים, בעיקר באזורים יותר 'ירוקים' בהם הטבע בשיאו, חרקים ומזיקים רבים קיימים בסביבת הבית, והם יכולים לנסות להיכנס. החל מיתושים, וכלה בלטאות, עכבישים, עכברים וחולדות, יכולים למצוא את דרכם אל תוך הבית במידה ואין בבית על גבי החלונות רשתות כלל. כמובן כי הדבר החשוב לעשות הוא גם לרכוש רשתות איכותיות וחזקות במיוחד, ובמקביל, לדאוג גם לתחזוקה שוטפת של אותן רשתות שלא יהיו בהן חורים עם הזמן, סימני בלאי, אחרת הן הופכות להיות לא יעילות.

 
במקרים רבים ניתן לרכוש רשתות לחלונות באופן עצמאי, ולהתקין לבד אך דבר זה לא כל כך מומלץ שכן:
 
 • אנחנו לא בטוחים שאנחנו יכולים להתקין את זה בעצמנו בצורה משולמת
 • התקנה לא נכונה תיצור פערים, מרווחים וחורים בין הרשתות לבין המסגרות
 • כמו כן עדיף לנו לרכוש רשתות לחלונות מחברה מוכרת וידועה שיכולה לספק לנו את הרשתות והמסגרות, זאת מחומרים מוכרים ובטוחים במיוחד, שיעמדו לאורך זמן גם במפגעי העונות והטבע.
 
 
חשוב לזכור – רשתות עבור חלונות הינן מוצר שעלול להתבלות עם הזמן, כדאי לשים לב, לתחזק אותן, לנקות אותן, ולהקפיד שלא יהיו חיות בית שעלולות להרוס אותן, כמו חתולים לדוגמא.

 
 
 

בחירת רשתות שיתאימו בדיוק לכם

 
 
 


 
 
 
 
כדי למצוא חברה טובה עבור רכישת רשתות לחלונות חשוב לבחון מספר פרמטרים של איכות:

 
 1. רוב הסיכויים, שאם אנחנו צריכים רשתות, אנחנו כנראה או משפצים את ביתנו או בונים אותו, משמע שנצטרך חברה שכדאי לנו ומשתלם לנו לרכוש ממנה את כל הדברים שאנחנו צריכים בצורה מרוכזת.
 2. במהלך הרכישה, תמיד נרצה להסתמך על בעל מקצוע מהימן ומקצועי, וחברה מנוסה תוכל לספק לנו עצות איכותיות.
 3. מה קורה לאחר הרכישה? האם יש אחריות, התקנה, שירות נוסף?
 
 
חברת שחר אלומיניום הינה החברה המובילה בשוק ותוכל לעמוד לרשותכם בכל נושא ושאלה. בתחום הרשתות לחלונות אנו מעסיקים בעלי מקצוע מנוסים, אשר עומדים לשירותכם בכל רגע. לפתרונות המושלמים עבורכם, צרו קשר עוד היום עם חברת שחר אלומיניום בטלפון מספר 072-3250198, ותזכו לשירות מהיר ואיכותי, ללא פשרות.  

 


 
 
גם אתם לקוחות מרוצים של שחר אלומיניום? השאירו חוות דעת באתר