סגירת מרפסת

 
 
 


 
 
 
 
אם אתם רוצים להוסיף חדר לבית

ומחפשים פתרון יציב אך קל ליישום

סגירת מרפסת מאלומיניום היא בדיוק הפתרון.
 
שחר אלומיניום מתמחה בתחום, ותשמח לבצע עבורכם עבודה מדויקת – באחריות.
 
לקבלת מידע נוסף והצעת מחיר משתלמת במיוחד חייגו עכשיו 3250198 - 072
 
 
 

תוספת מבורכת

 
 
 


 
 
 
 
כשיש מרפסת לא מנוצלת בבית וצריכים מקום נוסף למגורים או לאחסון, הפתרון הטוב ביותר הוא לסגור את המרפסת הקיימת, ולהשתמש בחלל החדש שנוצר כחדר לכל דבר.
 
כמובן שהדבר צריך להיעשות באישור של הרשויות המקומיות, אולם היום קל יותר להשיג אישור כזה, ולכן כדאי מאוד לבדוק את הדברים ברשות המקומית אליה שייך אזור המגורים שלכם.
 
לאחר קבלת האישור, צריך לקבל החלטה נוספת – מאיזה חומר לבנות את הסגירה, שתאפשר לכם ליהנות מכל היתרונות. יש כמה אפשרויות, אבל יש אפשרות אחת שיש את כל הסיבות לבחור דווקא בה: סגירת מרפסת מאלומיניום.
 
 

למה דווקא אלומיניום?

 
 
 


 
 
 
 
  • כי הוא קל – כך שאם יש דלת או חלון אפשר לפתוח אותם בקלות, בלי להפעיל כוח או מאמץ.
 
  • כי הוא יציב – אלומיניום הוא אמנם מתכת קלה, אבל היתרון הגדול שלה הוא, שלמרות היותה קלת משקל – היא גם מאוד יציבה. לכן, כאשר בוחרים באפשרות של סגירת מרפסת מאלומיניום מקבלים מרפסת סגורה לגמרי ועמידה למשך שנים.
 
  • כי הוא גמיש – גמישותו של האלומיניום מאפשרת לעצב אותו כמעט בכל צורה, כך שאתם יכולים לבקש מהחברה המייצרת לעצב את סגירת האלומיניום בדיוק כפי שאתם רוצים שהיא תיראה.
 
  • כי הוא מאפשר הקמה מהירה – קלותו של החומר מאפשרת להקים את סגירת המרפסת במהירות, כך שלא יחלוף הרבה זמן מהרגע בו החלטתם לבצע סגירת מרפסת מאלומיניום ועד שיהיה לכם חדר נוסף בבית, שיאפשר לכם ליהנות ממנו לאורך זמן.
 
  • כי הוא יפה – סגירת מרפסת מאלומיניום אשר מתבצעת על ידי חברה מובילה בתחום, מאפשרת לכם ליהנות מסגירה שלא רק תספק לכם חדר נוסף, אלא תהווה תוספת עיצובית יפה לביתכם.
 
 

למה דווקא שחר אלומיניום?

 
 
 


 
 
 
 
  • בגלל הניסיון – אנחנו פועלים בתחום האלומיניום מזה שנים ארוכות, והניסיון שצברנו מאפשר לנו לסגור מרפסות בכל גודל ולאפשר לכם ליהנות מתוספת שתופסת, ונשארת ונשארת.
 
  • בגלל האיכות – אנו עושים שימוש אך ורק בחומרים איכותיים שעומדים בכל דרישות התקן ושמבטיחים לכם בטיחות ועמידות לאורך זמן.
 
  • בגלל השירות – אנו מתחייבים לספק ללקוחותינו שירות אדיב ואישי, הכולל מתן מענה על כל שאלה ועדכון שוטף בכל שלב ושלב.
 
אז אם גם אתם צריכים מקום אחסון נוסף בבית, אבל לא רוצים לשלם הון על פתרונות מעוצבים – ויטרינות אלומיניום בעיצובים שלנו הם התשובה המושלמת עבורכם.
 
לפרטים חייגו 3250198 - 072 או צרו עמנו קשר דרך האתר ונשמח לעמוד לשירותכם.
 
 


 
 
גם אתם לקוחות מרוצים של שחר אלומיניום? השאירו חוות דעת באתר