חלונות בלגיים

 
 
 


 
 
 
 
חלונות בלגיים הינם אחד המוצרים המבוקשים ביותר כיום בשוק עיצוב החלונות והמסגרות לחלונות. למעשה, מדובר בחלונות מ'משפחת' חלונות האלומיניום, והם אכן מיוצרים מאלומיניום, אך הם צבועים בצביעה מיוחדת אשר מקנה להם מראה הרבה יותר חמים וכפרי, עיצוב אשר יכול להתאים להרבה מאוד בתים ועיצובים שונים.
 
לפרטים אודות חלונות בלגיים שלנו צלצלו 072-3250198
 
 
 

יתרונות חלונות בלגיים

 
 
 


 
 
 
 
 
  • שימוש בפרופיל בלגי צר יחסית הנותן תחושה אוורירית לכל חלל פנים
  • עמידות משופרת
  • אטימות גבוהה
 
 
 
  • בידוד תרמי ואקוסטי
  • היצע רחב של עיצובים, גדלים, סגנונות וגוונים
 
 
 
 
 

הפתרונות המושלמים עבורכם

 
 
 


 
 
 
 
בין אם אדם פרטי, אשר רוצה להחליף או לשפץ את ביתו ולרכוש חלונות בלגיים בעיצוב מיוחד וחמים, ובין אם בעל בניין משרדים, אשר רוצה לבצע רכישה גדולה בכמות מאסיבית, חשוב שהחברה שאתם בוחרים צריכה להיות חברה אמינה, עם מוניטין וותק מסוים אשר צברה בשוק, חברה אשר תוכלו לסמוך עליה. בין הדברים שעליכם לבדוק:

 
  • חלונות אשר מתאימים לצרכים שלכם
  • התאמה מלאה של החלונות לסביבה בה הם יהיו
  • אחריות ושירות מקצועיים של החברה – גם לאחר הרכישה
 
כך תרצו להרגיש שאתם מקבלים מוצר במחיר משתלם ונגיש, אך לא מחיר זול שמשמעותו היא מוצר פחות איכותי. על כן חשוב למצוא את האיזון הנכון בין האיכות למחיר וחברת שחר אלומיניום יודעת לספק בדיוק את זה.
 
 

פתרונות מקצועיים לכל צורך

 
 
 


 
 
 
 
שחר אלומיניום חברת אלומיניום בירושלים והסביבה מתמחה בייצור מוצרים רבים לרבות מסגרות, תריסי גלילה, חלונות אלומיניום, חלונות בעיצוב בלגי, חלונות פנורמיים ועוד מוצרים רבים. החברה יודעת להתאים את המוצרים שלה אל הלקוח המבקש. חלונות בלגיים למעשה יכולים להיות המשך עבור מוטיב עיצוב קיים שיש בבית . מנגד, ייתכן כי אנשים אשר רק מתחילים לשפץ, או לבנות את ביתם, יכולים לראות חלונות בלגיים בעיצובים שונים ולהחליט כי הם רוצים ללכת על מוטיב שונה לעיצוב הבית שלהם ובהתאמה לחלונות – כך הם יחליטו על המשך העיצוב.

 

היצע ומגוון של חלונות בלגיים ומעוצבים

 
חברת שחר אלומיניום היא חברה גדולה בעלת היצע ומגוון רב של חלונות אלומיניום, מכל הסוגים. פתרון החלונות בעיצוב בלגי מקנה מראה חמים, כפרי ונעים לכל בית. באתר חברת שחר אלומיניום ניתן להתרשם ממגוון התמונות והמידע, כמו גם להגיע אלינו על מנת להתרשם אף יותר, ולקבל חוות דעת מאיש מקצוע. אנו גם מתמחים גם בעיצוב וייצור חלונות אלומיניום, כמו גם חלונות בלגיים, לא רק לאנשים פרטיים אלא לבתי עסק אשר רוצים לעצב את המשרד וזקוקים לפתרונות איכותיים. אם אתם מחפשים פתרון איכותי, הגעתם למקום הנכון. בנוסף למבחר עשיר, תוכלו ליהנות משירות מקיף ואישי, עד למציאת הפתרון עבורכם.

 
לפתרונות המושלמים עבורכם, צרו קשר עוד היום עם חברת שחר אלומיניום בטלפון מספר 072-3250198, ותזכו לשירות מהיר ואיכותי, ללא פשרות.

 
 


 
 
גם אתם לקוחות מרוצים של שחר אלומיניום? השאירו חוות דעת באתר